Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Wybór szkoły to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Dlatego zachęcamy do odwiedzania nas w trakcie dni otwartych.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 9:00 prezentacją Dyrektora Szkoły, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po szkole. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

 

 • Dzień otwarty 18 stycznia

  Dzień otwarty 18 stycznia

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 18 stycznia (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 29 lutego

  Dzień otwarty 29 lutego

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 29 lutego (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 14 marca

  Dzień otwarty 14 marca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 14 marca (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 28 marca

  Dzień otwarty 28 marca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 28 marca (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...