Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Wybór szkoły to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Dlatego zachęcamy do odwiedzania nas w trakcie dni otwartych.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 9:00 prezentacją Dyrektora Szkoły, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po szkole. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

 

 • Dzień otwarty 25 kwietnia

  Dzień otwarty 25 kwietnia

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 25 kwietnia (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 9 maja

  Dzień otwarty 9 maja

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 9 maja (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 23 maja

  Dzień otwarty 23 maja

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 13 czerwca

  Dzień otwarty 13 czerwca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 13 czerwca (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 27 czerwca

  Dzień otwarty 27 czerwca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 16 lutego (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 4 lipca

  Dzień otwarty 4 lipca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 4 lipca (sobota) w naszej szkole w Warszawie przy ul. Gładkiej 31. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci

  więcej...