Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Ukończyłam Centrum Języków Europejskich – Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Częstochowie, Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie w zakresie literaturoznawstwa z elementami kulturoznawstwa w krajach niemieckojęzycznych. Ponadto uczęszczałam na Podyplomowe Studium Edukacji Niezależnej na Uniwersytecie Warszawskim, na którym poznałam techniki pracy w placówkach szeroko rozumianej edukacji alternatywnej. Doświadczenie zdobyłam podczas licznych praktyk w szkołach w Polsce, Niemczech i Czechach oraz w pierwszej pracy w szkole podstawowej, gdzie pracowałam z dziećmi od pierwszej do ósmej klasy. Popołudniami pracuję w dwóch szkołach językowych, gdzie jako lektor uczę języka niemieckiego dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.
Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją i pracą, od samego początku daje mi wiele radości. Moim uczniom staram się pokazać, iż niemiecki naprawdę „da się lubić”. Atmosfera na lekcjach oraz różne formy nauczania sprawiają, że nauka języka obcego staje się czymś naturalnym. W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do każdego ucznia. Na lekcjach staram się podzielić swoją pasją z uczniami.
Prywatnie uwielbiam literaturę, szanty, czas w tawernie, włoską kuchnię i muzykę, gry planszowe, spotkania z przyjaciółmi oraz Sopot.