Warszawa ul. Gładka 31
tel. 663-000-500

W szkołach TE Vizja bardzo duża uwagę przywiązujemy do aktywności uczniów w ramach kół naukowych oraz klubów zainteresowań. Uczestnictwo w tych zajęciach jest bezpłatne. Każde dziecko może wybrać najbardziej interesujące zajęcia spośród szerokiej oferty.

 • Obieżyświat

  Obieżyświat

  Na zajęciach dzieci przeżyją przygodę, jaką będzie podróż dookoła świata. Wędrując palcem po mapie zaplanujemy nasze przystanki tak, aby codziennie zwiedzić inne, fascynujące miejsce na świecie.

  więcej...

 • Grupa Einsteina

  Grupa Einsteina

  Na zajęciach dzieci zgłębiają tajemnice nauki i dowiadują się o różnych niesłychanych eksperymentach, poprzez wykonywanie różnorodnych doświadczeń chemiczno-fizycznych, poznawanie sekretów powietrza, wody, światła oraz ludzkich zmysłów.

  więcej...

 • Koło młodego odkrywcy

  Koło młodego odkrywcy

  Program jest skierowany do uczniów, którzy interesują się tematyka przyrodniczą. Jest to program, który powstał w odpowiedzi na potrzeby „młodych naukowców” zasypujących pytaniami nauczyciela , np. dlaczego?, jak to się dzieje?, skąd to się bierze?

  więcej...

 • Historia wojskowości

  Historia wojskowości

  Zajęcia przeznaczone są dla uczniów chcących poznać dzieje rozwijającej się myśli wojskowości na przestrzeni wieków, Na zajęciach dzieci uczą sie przez zabawę dlatego poza nauczycielską narracją i filmami dokumentalnymi proponowane są różnego rodzaju zabawy.

  więcej...

 • English in Europe

  English in Europe

  Podczas zajęć „podróżujemy” po krajach anglojęzycznych (kolejność wybierają uczniowie na pierwszych zajęciach). W zakres pracy nad każdym krajem wchodzi omówienie: historii, polityki, zwyczajów, muzyki/kultury, religii, geografii, kuchni oraz ciekawostek.

  więcej...