Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

W szkołach TE Vizja bardzo duża uwagę przywiązujemy do aktywności uczniów w ramach kół naukowych oraz klubów zainteresowań. Zajęcia te znajdują się w pakiecie bezpłatnych zajęć dodatkowych w ramach czesnego. Każde dziecko może wybrać najbardziej interesujące zajęcia spośród szerokiej oferty, którą prezentujemy zawsze na początku każdego semestru. Poniżej znajdą Państwo przykłady kół zainteresowań, prowadzonych w naszej szkole.

 • Guzik z pętelką

  Guzik z pętelką

  Zajęcia zachęcają dzieci do twórczych eksperymentów i zabaw artystycznych, pokazują jak w pomysłowy sposób wykorzystać rzeczy codziennego użytku oraz specjalne materiały plastyczne w celu stworzenia rzeczy użytkowej, dekoracyjnej lub zaliczanej do sztuki unikalnej, wartościowej.

  więcej...

 • DIY - Do It Yourself

  DIY - Do It Yourself

  "Do it yourself’ czy po prostu polskie ‚zrób to sam’ to zajęcia na których uczniowie będą mogli wyżyć się artystycznie. To wyrażenie sprawia, że zaczyna do nas docierać, jak wiele rzeczy można zrobić samemu.

  więcej...

 • Kółko hiszpańskie

  Kółko hiszpańskie

  Celem zajęć jest poszerzenie wiadomości kulturoznawczych krajów hiszpańskojęzycznych. Uczniowie zapoznają się z kulturą, sztuką, geografią oraz wszelkimi ciekawostkami związanymi z językiem hiszpańskim oraz rodowitymi mieszkańcami danego obszaru językowego.

 • Mały programista

  Mały programista

  Zajęcia przeznaczone dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.

  więcej...

 • Obieżyświat

  Obieżyświat

  Na zajęciach dzieci przeżyją przygodę, jaką będzie podróż dookoła świata. Wędrując palcem po mapie zaplanujemy nasze przystanki tak, aby codziennie zwiedzić inne, fascynujące miejsce na świecie.

  więcej...

 • Koło młodego odkrywcy

  Koło młodego odkrywcy

  Program jest skierowany do uczniów, którzy interesują się tematyka przyrodniczą. Jest to program, który powstał w odpowiedzi na potrzeby „młodych naukowców” zasypujących pytaniami nauczyciela , np. dlaczego?, jak to się dzieje?, skąd to się bierze?

  więcej...

 • English in Europe

  English in Europe

  Podczas zajęć „podróżujemy” po krajach anglojęzycznych (kolejność wybierają uczniowie na pierwszych zajęciach). W zakres pracy nad każdym krajem wchodzi omówienie: historii, polityki, zwyczajów, muzyki/kultury, religii, geografii, kuchni oraz ciekawostek.

  więcej...