Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu świąteczny efekt pracy Uczniów i Nauczycieli Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego „Vizja” przy ulicy Gładkiej 31 w Warszawie. Płyta CD, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest zbiorem pięknych kolęd i znanych piosenek świątecznych w wykonaniu Uczniów klas 3a, 4a, 6a i 7a oraz naszych Nauczycieli. Przepiękne ilustracje, które znajdują się w książeczce załączonej do płyty, stworzyli uczniowie klas 2a i 2b.
Płyta jest już do kupienia w naszej Szkole, a pieniądze zebrane z jej sprzedaży zostaną przekazane na dwa cele charytatywne:
1. Fundacja Tusia – która działa od ponad 10 lat i opiekuje się bezdomnymi, porzuconymi, okaleczonymi psami. Fundacja zapewnia im schronienie, ale również leczenie, rehabilitację oraz pomaga w znalezieniu nowych domów lub domów tymczasowych. Utrzymanie Fundacji, to przede wszystkim bardzo duże koszty leczenia zwierząt, ale też rzeczy pierwszej potrzeby, takie jak karmy, koce na zimę. Za tą piękną Fundacją stoją wspaniałe kobiety – wolontariuszki, które swoim podopiecznym oddają całe serce.
 
2. Fundacja Rodzin Adopcyjnych – została założona przez grupę rodziców adopcyjnych, którzy przyjęli osierocone dzieci do swoich rodzin, a potem postanowili pomagać następnym dzieciom. Fundacja prowadzi Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, który jest szpitalnym oddziałem dla porzuconych niemowląt - dzieci porzuconych podczas porodu lub tuż po. To miejsce dla maleństw wymagających natychmiastowej diagnozy, leczenia, zapobiegania choroby sierocej i 24 - godzinnej opieki. Celem Fundacji jest jak najszybsza adopcja oraz uchronienie małych dzieci przed umieszczeniem w domu dziecka, zwanym obecnie placówką opiekuńczo-wychowawczą.
 
Serdecznie zachęcamy do zakupu naszej płyty (edycja limitowana:), minimalny datek to 10 zł. Mile widziane są również większe kwoty, wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na wyżej wymienione szczytne cele.Z góry serdecznie dziękujemy!