Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Nasza szkoła dołączyła do programu "Laboratoria Przyszłości"

 

LaboratoriaLaboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organ prowadzący otrzymał od państwa wsparcie finansowe, dzięki któremu nasi uczniówie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

 

W ramach programu szkoła zakupiła: drukarkę 3D, długopisy 3D, zestawy nagłaśniające wraz z mikrofonami, stację lutowniczą z mikrokontrolerami, aparat fotograficzny, klocki Lego do samodzielnej konstrukcji, roboty edukacyjne, miksery dźwięku i obrazu, mikroskop.

Sprzęt będzie wykrorzystwany na lekcjach, zajęciach dodatkowych, w świetlicy szkolnej oraz podczas uroczystości społeczności szkolnej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gov.pl/web/laboratoria

 

 

 • Przygotowania do Dnia św. Patryka

  Przygotowania do Dnia św. Patryka

  więcej...

 • Roboty fotonowe

  Roboty fotonowe

  W ramach projektu Laboratoria Przyszłości przedstawiamy Wam nowych członków szkolnej społeczności ROBOTY FOTONOWE

  więcej...

 • Drukarka 3D

  Drukarka 3D

  Korzystając ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości klasa 8 poznawała tajniki pracy z drukarką 3D!

  więcej...