Warszawa ul. Gładka 31
tel. 721-722-732

Poza zajęciami dodatkowymi oferowanymi w ramach czesnego, oferujemy także możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, które organizowane są zwykle na wniosek zainteresowanych rodziców. Są to zajęcia dodatkowo płatne, prowadzone przez firmy zewnętrzne, ofertę prezentujemy Państwu na początku roku szkolnego.

 • Nauka pływania

  Nauka pływania

  Zajęcia z nauki pływania prowadzone przez instruktorów pływania z naszej szkoły na basenie OSiR Włochy, począwszy od lekcji na brodziku po naukę pływania dla zaawansowanych na basenie sportowym.

 • Karate

  Karate

  Zajęcia z karate prowadzone przez instruktorów z "Klubu Karate Gorilla"

  więcej...

 • Taniec

  Taniec

  Zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów tańca ze szkoły PRO-DANCE.

  więcej...

 • Projekt Art

  Projekt Art

  Zajęcia zachęcają dzieci do twórczych eksperymentów i zabaw artystycznych, pokazują jak w pomysłowy sposób wykorzystać rzeczy codziennego użytku oraz specjalne materiały plastyczne w celu stworzenia rzeczy użytkowej, dekoracyjnej lub zaliczanej do sztuki unikalnej, wartościowej.

  więcej...

 • Taekwondo olimpijskie

  Taekwondo olimpijskie

  Trening Taekwondo sprawia, że adepci stają się ludźmi silnymi nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Są gotowi stawić czoła zarówno niebezpieczeństwu zagrażającemu ich zdrowiu, jak i poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

  więcej...

 • Robotyka

  Robotyka

  Warsztaty "Robotyka" to nauka budowy i programowania robotów w formie doskonałej zabawy. Na każdych zajęciach uczestnicy realizują nowsze, bardziej skomplikowane zadania. Powszechnie wiadomo, że podczas nauki należy pobudzać wiele zmysłów, aby skutecznie utrwalić i zrozumieć przyswajaną wiedzę.

  więcej...

 • Koło szachowe

  Koło szachowe

  Zajęcia skierowane są do uczniów, którzy chcą poznać zasady gry w szachy, nauczyć się nowej taktyki oraz rozwijać wyobraźnię i takie umiejętności jak logiczne myślenie i planowanie-przewidywanie ruchów przeciwnika.

  więcej...